بخش تجهیزات و شیشه آلات آزمایشگاهی

کیمیا پژوه جهت پاسخگویی مناسب به نیاز طیف وسیع مصرف کنندگان تجهیزات و شیشه آلات آزمایشگاهی فعالیتهای خود در این زمینه را در شرکتی بنام تهران کیمیا پژوه متمرکز کرده است ، این شرکت به عنوان شاخه ای از مجموعه کیمیا پژوه در زمینه های زیر فعالیت دارد :

– تجهیزات پیشرفته آزمایشگاهی

– شیشه آلات آزمایشگاهی

– لوازم دندانپزشکی

تجهیزات پیشرفته آزمایشگاهی :

کیمیا پژوه با ارائه توان بالای خود توانسته است در این زمینه به موفقیتهای ذیل دست یابد :

اخذ نمایندگی انحصاری از شرکت Carl ROTH ، تولید کننده و عرضه کننده دامنه وسیعی از لوازم پیشرفته آزمایشگاهی

– دارا بودن نمایندگی انحصاری از کمپانی SERVA ، تولید کننده بزرگ تجهیزات و لوازم مورد نیاز بخش ELECTROPHORESIS

– اخذ نمایندگی انحصاری از کمپانی SENSOTECH ، تولید کننده دستگاه Liqui sonic که در آزمایشگاههای تخصصی و خطوط تولید جهت تعیین خواص شیمیایی و فیزیکی محلولها از جمله غلظت ، چگالی ، PH ، دما ، دمای پلیمریزاسیون ، دمای Viscosity , Crystalization و … ) با استفاده از شیوه های اولتراسونیک کاربرد دارد.

شیشه آلات آزمایشگاهی

کیمیا پژوه افتخار دارد که با توجه به تواناییهای ذیل به ارائه خدمات مناسب در زمینه شیشه آلات آزمایشگاهی بپردازد ؛

_ برقراری ارتباط مستقیم با SCHOTT – DURAN ( معتبرترین تولیدکننده شیشه آلات آزمایشگاهی ) و عرضه مستقیم محصولات این کمپانی بصورت ارزی و ریالی

_ نماینده انحصاری کمپانی HIL GENBERG تولید کننده شیشه آلات آزمایشگاهی

_ کیمیا پژوه آماده دریافت سفارش ساخت شیشه آلات خاص با ویژگیهای مورد نظر مصرف کننده توسط کمپانیهای فوق و سایر کمپانیهای معتبر خارجی می باشد .

لوازم دندانپزشکی

کیمیا پژوه از طريق دفتر خود در آلمان قادر به ایجاد ارتباط مستقیم با کمپانیهای معتبر تولید کننده مواد ، لوازم و تجهیزات دندانپزشکی می باشد . توانایی عرضه مستقیم تولیدات کمپانی ( KOMET ( GEBR . BRASSELER که از بزرگترین شرکتهای تولیدکننده لوازم دندانپزشکی در دنیاست از جمله فعالیتهای کیمیا پژوه در این زمینه است