درباره شرکت کیمیا پژوه

شركت تهران كيميا پژوه پس از پيمودن راهي حاكي از تجربه كار با كمپانيهاي معتبر و مشهور در زمينه مواد شيميايي، به عنوان دريچه اي قابل اطمينان و شناخته شده براي محصولات توليد كننده خارجي منطقه اي به نامي معتبر تبديل گرديده بود.

 كيميا پژوه ابتدا فعاليت خود را با واردات و توزيع محصولات كمپاني MERCK آلمان آغاز نمود سپس بررسي بازارهاي مختلف داخلي و اعلام نياز مصرف كنندگان اصناف مختلف، شركت را بر آن داشت كه دايره ارتباط با توليدكنندگان خارجي را گسترش داد.

در همين راستا اقدام به رايزني با كمپاني هاي مشهور ديگري از جمله :  Sigma-Aldrich ، Fluk، Riedel ،   Supelco نمود و به واسطه دفاتر خود در آلمان و امارات متحده عربي توانست در جهت تسريع و تسهيل برآوردن نياز مصرف كنندگان محترم به راهي آسان ، مطمئن و مطلوب براي تامين محصولات كمپاني هاي موصوف دست يابد که پس از پس از تحریمهای بین المللی علیه ایران فعالیت در این مسیر سخت و غیرقابل انجام شد.

علاوه بر مواد شيميايي، انواع شيشه آلات و تجهیزات آزمايشگاهي نيز توسط شرکت كيميا پژوه عرضه مي گرديده است كه در اين زمينه نماينده انحصاري كمپاني آلماني Hilgenberg در ايران و منطقه بوده است ؛ از جمله توليدات مهم شرکت Hilgenberg پيپت پاستور مي باشد.

 شرکت کیمیا پژوه فعالیتهای بسیاری در زمینه صادرات صمغ ها و تولیدات گیاهی نظیر کتیرا را در کارنامه خود داشته است.

 شرکت کیمیا پژوه پس از تحریمهای بین المللی علیه ایران بدلیل مشکلات اجرایی فعالیتی نداشته است.